ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  שאלות ותשובות

  שאלה: איך פועלים מכשירי השמיעה?

  תשובה: כל מכשירי השמיעה מכילים מיקרופון אשר קולט את צלילי הסביבה, מגבר המגביר את עוצמת הצלילים, רמקול אשר שולח את הצלילים המוגברים אל האוזן וסוללות המספקות אנרגיה לרכיבים האלקטרוניים של המכשיר.

  יש סוגים שונים של מכשירי שמיעה וטכנולוגיות שונות, אנלוגי ודיגיטלי. מכשירי השמיעה המצוידים בטכנולוגיה המתקדמת הם המכשירים החדשניים והעדכניים ביותר. הם מציעים חווית שמיעה אשר דומה לחוויית השמיעה הטבעית ומאפשרים התאמה מדויקת של המכשיר.

  שאלה: מהם הגורמים המשפיעים על בחירת סוג המכשיר?

  תשובה: בחירת סוג המכשיר תלויה במספר גורמים, ברמת הירידה בשמיעה, במצב הרפואי של האוזן, בתפקוד המוטורי של המשתמש, באורח חייו ובצרכים התקשורתיים הייחודים שלו, כמו בסביבה שקטה או רועשת, מקום עבודה וכו'.

  חשוב לדעת: אין מכשיר שמיעה שהוא הכי טוב, יש מכשיר שמיעה שהוא הכי מתאים. אצלנו במכון "סאונד מכשירי שמיעה", נדע להתאים לכל לקוח את מכשיר השמיעה המתאים ביותר, מכשיר שיעניק לו את חוויית השמיעה המיטבית ויחזיר לו את איכות החיים.

  שאלה: מהו השינוי הצפוי בעקבות השימוש במכשיר שמיעה?

  תשובה: מכשיר השמיעה, ככל שיהיה איכותי ויקר, אינו מחזיר את השמיעה שאבדה, אך הוא יכול לסייע מאוד בתפקוד של אנשים בעלי לקות שמיעה.

  מכשירי השמיעה מאפשרים למשתמש להתמודד בהצלחה עם הקושי בהבנת הדיבור ובהבנת הנשמע, הם משפרים את הביטחון העצמי, את האפשרות להשתלב בחברה, בעבודה ומחזירים לבעלי לקות השמיעה את איכות החיים. כדי להפיק את המרב ממכשיר השמיעה חשוב לעבור בדיקת שמיעה מקצועית ואבחון הבעיה על ידי קלינאי תקשורת מומחה בתחום. רק קלינאי תקשורת שצבר ניסיון וידע רב בתחום ידע להתאים לכל אחד באופן אינדיבידואלי את מכשיר השמיעה המושלם עבורו.

  כל פתרונות השמע תחת קורת גג אחת

  למוצרים נוספים >

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר


   קידום ובניית אתרים לעסקים קידום ובניית אתרים לעסקים