ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  בדיקות שמיעה

  סאונד מכשירי שמיעה אינו מבצע בדיקות שמיעה – נא לא לפנות בנושא זה

  לקות שמיעה יכולה להופיע בכל גיל, יש הנולדים אתה, יש המפתחים אותה בגיל צעיר וככל שמתבגרים היא הופכת להיות שכיחה יותר. אך, לקות שמיעה אינה גזירת הגורל. הודות לטכנולוגיה של היום, אפשר לעזור ללוקים בשמיעה לחיות טוב גם עם בעיות שמיעה. כדי לפתור את בעיות שמיעה יש לבצע בדיקת שמיעה מקיפה, לאבחן בצורה מקצועית את הבעיה, להעריך את רמת הירידה בשמיעה ולמצוא את הפתרון הטוב ביותר שיחזיר לכל מי שסובל מלקות בשמיעה את איכות החיים, את התפקוד בעבודה ובחברה ואת היכולת ליהנות מצלילי מוזיקה, מאירועי תרבות, מצפייה בטלוויזיה ועוד.

  בדיקת שמיעה – כל מה שחשוב לדעת

  מכון "סאונד מכשירי שמיעה" מציע בדיקות שמיעה ברמה מקצועית. אנחנו עוסקים בבדיקות שמיעה כבר למעלה עשרים וחמש שנה, מתעדכנים בכל החידושים האחרונים בתחום, עוברים השתלמויות רבות, ומצוידים בכל ארגז הכלים המתאים כדי לבצע בדיקות שמיעה ברמה הגבוהה ביותר.

  בדיקות השמיעה נחלקות לשני סוגים עיקריים, בדיקות שמיעה אובייקטיביות, כמו לדוגמה, בדיקות רפלקס אקוסטי או בדיקה ABR, ובדיקות שמיעה סובייקטיביות כמו בדיקות לאבחון טינטון, בדיקות התנהגותיות לילדים ולמבוגרים ועוד. סוג הבדיקה נקבע בהתאם לגיל המטופל, למצבו הרפואי, ולהפניית הרופא.

  בדיקת שמיעה אובייקטיבית היא בדיקת שמיעה שאינה דורשת שיתוף פעולה של הנבדק והיא מתאימה לתינוקות וילידים ולאוכלוסייה אשר מתקשה לשתף פעולה כמו אנשים מבוגרים בעלי מגבלות קוגניטיביות אשר מטבע הדברים קשה לקבל מהם משוב על אודות שמיעת הצלילים. בדיקות אלו מאפשרות להעריך חלקים שונים במסלול השמיעתי החל בעור התוף, ובאוזן התיכונה וכלה בעצב השמיעה ובגזע המוח. בחלק מהבדיקות יש צורך להשתמש באלקטרודות ובחלק ב– Probe מעין צינור אשר משמיע צליל ונמדד באמצעות מיקרופון.

  בדיקת שמיעה בבית או במכון

  מכון השמיעה "סאונד מכשירי שמיעה" מבצע בדיקות שמיעה באמצעות מכשיר האודיומטר אשר בודק את סף השמיעה וכך אפשר לדעת האם המטופל סובל מאובדן בשמיעה והאם מומלץ לו להרכיב מכשיר שמיעה.

  הבדיקה נמשכת כרבע שעה, כאשר הנבדק יושב עם הגב אל קלינאי התקשורת, הוא מרכיב לאוזניו אוזניות ובכל פעם שהוא שומע צליל, הוא מרים את ידו או לוחץ על כפתור. תוצאות הבדיקות מתקבלות באופן מידי, הן מפרטות את חומרת הירידה בשמיעה, את סוג האובדן ובהתאם לתוצאות ממליץ קלינאי התקשורת על המכשיר המתאים.

  אם אינכם יכולים להגיע אל המכון, תוכלו לעבור בדיקת שמיעה בבית בתהליך הזהה לבדיקת השמיעה במכון. קלינאי תקשורת מומחה יגיע אליכם הביתה מצויד באודיומטר נייד. האודיומטר הנייד הוא מכשיר בגודל של מחשב נייד עם אוזניות המבודדות מרעש. האודיומטר הנייד מכיל את אותן הפונקציות והפעולות כמו האודיומטר הנייח הנמצא במכון.

  לאחר קבלת תוצאות הבדיקה, נוכל להתאים לכם את מכשיר השמיעה המושלם בהתאם למבנה האוזן, לאורח החיים שלכם, לדרגת החומרה של הירידה בשמיעה , ליכולת הפעלת המכשיר ועוד.

  לסיכום, לא כל מכון שמיעה מספק בדיקת שמיעה מקצועית. ביצוע בדיקות השמיעה כרוך בציוד יקר ובידע ובמיומנות וניסיון רב של קלינאי תקשורת שהתמחו בתחום.

  אל תפגעו בזכותכם לשמוע, בואו אלינו לבדיקה מקצועית ולהתאמה מושלמת של מכשיר שמיעה שיחזיר לכם את איכות החיים, ואם קשה לכם להגיע אלינו, אנחנו נגיע אליכם!

  כל פתרונות השמע תחת קורת גג אחת

  למוצרים נוספים >

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר


   קידום ובניית אתרים לעסקים קידום ובניית אתרים לעסקים